Szanowni rodzice dzieci trzyletnich rozpoczynających przygodę
z przedszkolem od nowego roku szkolnego 2020/2021

Informujemy, że w trosce o zapewnienie Waszym Pociechom komfortowego startu w rozpoczynający się nowy rok szkolny, organizujemy DNI ADAPTACYJNE, które pomogą zaznajomić się z przedszkolem, nową salą zajęć dydaktycznych, ogrodem oraz przestrzenią wokół placówki, a przede wszystkim z PANIĄ NAUCZYCIELKĄ i jednocześnie WYCHOWAWCZYNIĄ najmłodszej grupy - WESOŁE MISIE.

Zapraszamy RODZICÓW wraz z DZIEĆMI w dniach:

• 27.08.2020 r. (czwartek) godz. 15:00 – 17:00
  • 28.08.2020 r. (piątek) godz. 9:30 – 11:30

HARMONOGRAM DNI ADAPTACYJNYCH

• krótkie spotkanie informacyjno – organizacyjne na terenie ogrodu przedszkolnego z dyrektorką placówki oraz wychowawczynią grupy (27.08.2020 r. 15:00 – 15:15),   (28.08.2020 r. 9:30 – 9:45)
  • spotkanie dzieci z nauczycielką w sali dydaktycznej, uczestnictwo najmłodszych w zabawach integracyjnych i zajęciach adaptacyjnych

Serdecznie prosimy Państwa Rodziców o zaopatrzenie się w maseczki ochronne oraz zachowanie bezpiecznego dystansu podczas rozmów i spotkania na terenie ogrodu przedszkolnego. Zapewniamy środki do dezynfekcji dłoni.

W trosce o higienę i bezpieczeństwo oraz zgodnie z zaleceniami GIS, nie przewidujemy wejścia Rodziców wraz z dziećmi do sali zajęć dydaktycznych. Rodzic dobrowolnie podejmuje decyzję o uczestnictwie swojego dziecka w zajęciach adaptacyjnych z nauczycielką.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY MIŁYCH WRAŻEŃ