SZANOWNI RODZICE

Poniżej została zamieszczona procedura bezpieczeństwa w Przedszkolu Publicznym nr 15 w Ostrowcu Świętokrzyskim w związku z otwarciem placówki dla dzieci w okresie epidemiologicznym związanym z COVID – 19. Procedura została wprowadzona z dniem 04.05.2020 r. a obowiązywać będzie od środy 06.05.2020 r. Serdecznie prosimy Państwa Rodziców o zapoznanie się z treścią procedury.

W przypadku, jeśli oboje pracujący rodzice nie mają możliwości zapewnienia opieki dla swojego dziecka, mogą skorzystać z opieki w przedszkolu. Wówczas co najmniej jeden dzień wcześniej zgłaszają ten fakt wychowawcy grupy lub telefonicznie kontaktują się z dyrektorem placówki. Ponadto pobierają oni oświadczenie, które stanowi załącznik do procedury, wypełniają je i w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola, zostawiają wypełnione oświadczenie. Oświadczenia takie są także dostępne w formie papierowej na miejscu w przedszkolu.

Procedura Bezpieczeństwa w Przedszkolu Publicznym nr 15 w Ostrowcu Św.

Załączniki do Procedury Bezpieczeństwa w Przedszkolu Publicznym nr 15 w Ostrowcu Św.